مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران:
بنیاد ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه بنیاد شهید برنامه های متعددی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در میان ایثارگران دارد گفت: بنیاد شهید ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارد.
بنیاد  ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارد
 
به گزارش«ایثار»، عبدالله مرتضوی در حاشیه چهارمین جلسه آسیب‌های اجتماعی استان تهران که با حضور آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران، محمدحسین مقیمی استاندار تهران و سایر اعضا در استانداری تهران برگزار شد با اشاره به ضرورت مقابله با آسیب‌های اجتناعی اظهار داشت: بنیاد شهید ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارد.
وی بیان کرد: بنیاد برنامه های متعددی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در میان ایثارگران دارد و با کمک همیاران جامعه ایثارگری، راهکارهای جلوگیری از این آسیب ها آموزش داده می شود.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران همچنین ادامه داد: آمار کم تعداد ایثارگران دارای آسیب های اجتماعی نشان دهنده این است که در کنار اعتقادات و ارزش هایی که در بین جامعه ایثارگری وجود دارد، نشان می‌دهد وظایف خود را به خوبی دنبال می کنیم.
مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: امید است که با همکاری مسئولان بتوانیم از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کنیم که در این زمینه آمادگی کامل برای ارائه همکاری با نهادها و دستگاه‌های استان را داریم.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 251715