داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در حاشیه‌ی یادواره‌ی شهدای روستای ناریان تأکید کرد:
راه و رسم شهدا مقاومت در برابر ظلم و باطل است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه برای بقا و پایداری نیازمند راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: راه و رسم شهدا مقاومت در برابر ظلم و باطل است.
راه و رسم شهدا مقاومت در برابر ظلم و باطل است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز مراسم یادواره‌ی 31 شهید والامقام روستای ناریان طالقان بعد از ظهر جمعه 22 تیرماه با حضور محمدعلی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه، مسئولین لشگری و استانی و حضور پرشور امت حزب‌الله در مسجد این روستا برگزار شد.
دکتر نجفی در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا با اشاره به اینکه تنگناهایی که در تردد مردم طالقان وجود داشته از گذشته تاکنون بهانه‌ای برای عدم حضور پویایی و حرکت مردم این منطقه نشده چراکه درراه حفظ نظام و آرمان‌های انقلاب شهدای بسیاری را تقدیم کرده‌اند گفت: مردم طالقان همواره در صف اول ایثار و شهادت برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی خوش درخشیده‌اند.
وی در ادامه بابیان اینکه باید قدردان خون شهدا و ایثارگری‌ها باشیم، گفت: مردم و مسئولان این شهرستان همواره با حضور گسترده در برنامه‌ها و یادواره‌های شهدا ثابت کرده‌اند که قدردان رشادت‌ها و فداکاری‌های شهیدان هستند.
استاندار البرز در پایان یادآور شد: شهدا با الگو گیری از فرهنگ جهاد عاشورا هشت سال دفاع مقدس را خلق کردند و ما همواره مدیون خون آنان هستیم.
ابراهیم طاهرنژاد نیز در حاشیه‌ی این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و آرزوی سلامتی برای ایثارگران معظم بابیان اینکه برای بقا و پایداری نیازمند راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: راه و رسم شهدا مقاومت در برابر ظلم و باطل است.
وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ادامه راه شهدا به دشمنان نشان خواهد داد که از تهدیدات دشمنان هراسی ندارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: مردم با پایداری و برگزاری یادواره‌ها، به‌خوبی فرهنگ ایثار و شهادت را زنده نگه‌داشته‌اند.
 
کد خبر 97/165
انتهای پیام/
کد مطلب: 251719