داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس اداره کفالت نظام وظیفه قزوین:
خدمت به ایثارگران مایه‌ی مباهات است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲
کارکنان نظام وظیفه استان قزوین خدمت به ایثارگران را مایه‌ی مباهات می‌دانند و در خدمت‌رسانی به آنها تلاش می‌کنند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه مشترک کارکنان حوزه‌ی تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با نظام وظیفه استان قزوین برگزار شد.
در این جلسه محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ضمن تقدیر از خدمات واحد کفالت و موارد خاص نظام وظیفه استان قزوین گفت: کارکنان حوزه‌ی تسهیلات رفاهی بنیاد همه‌ی تلاش خود را می‌کنند که در کمترین زمان خدمات به جامعه ایثارگران ارایه دهند.
این مسوول افزود: کارکنان بنیاد خدمات را با احترام خاصی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارایه می‌دهند تا بتوانند رضایتمندی آنها را کسب نمایند.
در ادامه این جلسه سرگرد علیرضا بختیاری رییس اداره کفالت و موارد خاص نظام وظیفه استان قزوین گفت: خدمت به جامعه ایثارگران که ولی نعمتان نظام هستند، افتخار بزرگی است.
وی افزود: همه‌ی کارکنان نظام وظیفه استان قزوین خدمت به این قشر معظم جامعه را مایه‌ی مباهات می‌دانند و در خدمت‌رسانی به آنها تلاش می‌کنند.
این مسوول افزود: کارکنان نظام وظیفه استان تلاش می‌کنند با احترام خاصی و در کمترین زمان به ایثارگران خدمت ارایه نمایند.
رییس اداره کفالت و موارد خاص نظام وظیفه استان قزوین گفت: هر چقدر ارتباط بین کارکنان بنیاد و حوزه‌ی نظام وظیفه استان قزوین بیشتر باشد ایثارگران با چالش‌های کمتری مواجه می‌شوند به همین دلیل ضروری است این ارتباط هر روز افزایش یابد.
گفتنی است: ارایه‌ی خدمات کارت پایان خدمت و کسر خدمت سربازی به فرزندان و برادران شهدا و جانبازان و آزادگان و فرزندان آنها از جمله وظایف اداره کفالت و موارد خاص نظام وظیفه استان قزوین می‌باشد.
کد مطلب: 251727