داخلی صفحه تهران خبر
 
اعلام بخش‌های ۱۰گانه پنجمین جشنواره هنر مقاومت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
بخش‌های پنجمین جشنواره هنر مقاومت، از سوی دبیرکل این جشنواره اعلام شد.
اعلام بخش‌های ۱۰گانه پنجمین جشنواره هنر مقاومت
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از ایسنا، مسعود نجابتی ـ  دبیرکل جشنواره هنر مقاومت ـ بیان کرد: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده و لزوم استفاده از ظرفیت‌ بخش‌های گوناگون عرصه هنرهای تجسمی کشور، قصد داریم تا پنجمین جشنواره هنر مقاومت را با رویکردی نو و شیوه‌ای بدیع برگزار کنیم.
او افزود: با توجه به این موضوع در نظر داریم تا جشنواره پنجم را در ۱۰ بخش «پوستر و تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» برگزار کنیم.
نجابتی ادامه داد: امیدواریم تا با یاری و همیاری کلیه هنرمندان متعهد و متخصص به ویژه نسل جدید، پرتوان، دانش آموخته و همیاری مراکز و نهادهای مرتبط، شاهد برگزاری جشنواره پویا و هدفمند در راستای اشاعه فرهنگ مقاومت در عرصه هنرهای تجسمی کشور باشیم.
مدیر عامل گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح همچنین از اعلام دبیران بخش‌های ۱۰گانه این جشنواره در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، به همت گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251741