داخلی صفحه همدان خبر
 
ریيس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان همدان:
حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
در این مراسم ریيس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان همدان گفت: حجاب و عفاف سنگر نفوذ ناپذیر در برابر توطئه های دشمنان اسلام است که مهمترین مصداق عفاف مساله حجاب و پوشش است و حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست وحجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیا و اولیا ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است.
حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست
 
به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان همدان، بمناسبت هفته عفاف و حجاب پنجشنبه ۲۱ تیر ماه مراسم عفاف و حجاب  با حضور ریيس بنياد ،معاونين و بانوان شاغل در بنياد و تعدادي از كاركنان در مزار شهداي گمنام (پارك مردم همدان) برگزار شد .
دراين مراسم صفدريان ریيس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان همدان ضمن تبريك ميلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گراميداشت هفته عفاف و حجاب اظهارداشت :  رعايت حجاب اسلامي و عفت عمومي زنان و مردان در دين مبين اسلام سفارش و تاكيد شده است. حجاب و عفاف سنگر نفوذ ناپذیر در برابر توطئه های دشمنان اسلام است که مهمترین مصداق عفاف مساله حجاب و پوشش است و حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست وحجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیا و اولیا ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است.
 وي همچنين در خصوص علت نامگذاري ۲۱ تيرماه به عنوان روز عفاف و حجاب توضيحاتي ارائه و عنوان کرد: رعايت حجاب اسلامي زنان در جامعه باعث خرسندي و رضايت خاطر شهدا خواهد بود.
در پایان مراسم حاضرين با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا اداي احترام نمودند.

کد مطلب: 251744