داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار:
راه‌اندازی مجتمع توانبخشی قزوین در انتظار مساعدت استانداری است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
راه‌اندازی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین در انتظار مساعدت استانداری قزوین است.
 
محمدرضا پورحاج‌رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: طی بازدیدی که از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین داشتیم روند پیشرفت فیزیکی این پروژه مطلوب است.
وی افزود: اکنون مهمترین مشکل ما تامین اعتبارات لازم در ادامه روند ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین است.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: در ساخت مجتمع یاد شده باید استانداری قزوین اعتبارات لازم را تخصیص دهد تا تکمیل آن به پایان برسد.
پورحاج‌رضایی افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نامه‌ای خطاب به عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین نوشتند و از ایشان درخواست تامین اعتبار لازم برای تکمیل مجتمع کردند.
این مسوول افزود: اگر اعتبارات لازم تامین شود پیش‌بینی‌ می‌شود پروژه مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین در نیمه اول سال 98 به بهره‌برداری برسد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: اکنون 6 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز مجتمع یاد شده اعتبار لازم است تا این مجتمع افتتاح شود.
وی با اشاره به اینکه 94 درصد از عملیات عمرانی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین به اتمام رسیده است، گفت: اگر اعتبارات لازم تامین شود هیچ مشکلی در تکمیل این پروژه وجود ندارد.
پورحاج‌رضایی افزود: موسسه ایثار به عنوان بهره‌بردار وظیفه دارد بعد از تکمیل مجتمع فوق اقدام به تجهیز آن کند و بهره‌برداری آنرا بر عهده گیرد که در این راستا هیچ مشکلی وجود ندارد.
این مسوول مهمترین هدف ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین را تامین فضای مناسب از نظر تفریحی، درمانی، فرهنگی و ورزشی برای جامعه ایثارگران برشمرد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: تلاش می‌کنیم خدماتی که در این مجتمع به جامعه ایثارگران ارایه می‌شود در شان آنها باشد و همچنین فضای آرام و مفرحی توام با نشاط برای این قشر معظم جامعه فراهم شود.
وی افزود: جامعه ایثارگرانی که به همراه خانواده از نقاط مختلف کشور به شهر قزوین سفر می‌کنند می‌توانند برای پذیرایی، اسکان، درمان و ورزش از امکانات مجتمع استفاده نمایند و لحظات خوشی را داشته باشند.
پورحاج‌رضایی افزود: جامعه ایثارگران از فضای ورزشی مجتمع به صورت رایگان و از فضاهای دیگر آن با تخفیفات ویژه بهره‌مند خواهند شد و علاوه بر آنها، عموم مردم نیز می‌توانند از امکانات این موسسه برخوردار شوند.
کد مطلب: 251748