داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنیاد اراک:
ورزشکاران باید ایثار شهدا را الگوی خود قرار دهند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
سرپرست بنياد اراك در راستای افتخار آفريني شاگردان شهيد مدافع حرم درمسابقات كشوري كيوكوشين گفت: ورزشکاران باید ایثار شهدا را الگوی خود قرار دهند.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"‌ ، مصطفي دادوند ضمن تبریک افتخار آفريني شاگردان شهيد مدافع حرم درمسابقات كشوري كيوكوشين ياد و خاطره شهيد مدافع حرم سعيد مسلمي را گراميداشت .
وی گفت:اعضای تیم کیوکوشین کاراته استان مرکزی متشکل از شاگردان شهید مدافع حرم «سعید مسلمی» به سومین دوره مسابقات کشوری اعزام و موفق شدند ۵ مدال طلا و ۵ نقره در این مسابقات کسب کنند.
دادوند بيان كرد:«سعید مسلمی» یکی از ورزشکاران با اخلاق کاراته استان مرکزی در رشته کیوکوشین بود.
دادوند اظهار کرد: زمانی که این شهید بزرگوار ۱۲ سال داشت کاراته را فرا گرفت و با علاقه و اشتیاقی که به این رشته داشت خیلی زود توانست موفقیت‌های خوبی را کسب کند.
سرپرست بنياد ادامه داد: شهيد مسلمی بعد از اینکه موفق شدکمربند قهوه‌ای را کسب کند نزد مربی دیگری رفت و تا دان چهار این رشته پیش رفت و همزمان با شرکت در مسابقات، موفق به کسب عناوین قهرمانی زیادی به خصوص در میان نیروهای مسلح شد و برای جذب جوانان و نوجوانان به سمت ورزش در محله خود باشگاهی را راه‌اندازی کرد.
دادوند تصريح كرد :مسلمی یکی از با اخلاق‌ترین ورزشکاران بود و هیچ‌گاه خودش را درگیر مسائل حاشیه‌ای نکرد و همواره در تلاش بود تا جوانان و نوجوانان را به ورزش سوق دهد که در این زمینه هم بسیار موفق بود.
شهید سعید مسلمی که از سوی تیپ ۷۱ سپاه روح الله استان مرکزی به سوریه اعزام شده بود، در تاریخ ۹ آبان‌ماه سال ۹۴ به همراه شهید محمد زهروند در جریان درگیری با گروه تکفیری داعش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش پس از ۴ ماه انتظار به آغوش وطن بازگشت.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 251766