​مدیرکل بنیاد خراسان رضوی
هدف دیدار با ایثارگران شناسایی و پیگیری مشکلات است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: دیدار با خانواده شهدا با هدف تکریم ، شناسایی و پیگیری مشکلات ایثارگران انجام می شود.
 
به گزارش ایثار واحد خرسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز شنبه 23تیرماه در دیدار با خانواده شهیدان علی صباحی مایوان و نجف علی حسن زاده  ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: در سطح استان دیدار ها به صورت هدفمند اجرا می شود، یعنی ایثارگرانی که مشکلات دارند در اولویت دیدار ها قرار خواهند گرفت.
وی خطاب به ایثارگران صباحی و حسن زاده ادامه داد:  هدف از حضور در منزل ایثارگران تکریم این قشر مقدس و شناسایی و پیگیری مشکلات است .
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی خاطر نشان ساخت: بخش اعظم مشکلات ایثارگران مربوط به سایر دستگاه های دولتی و غیر دولتی است که نیازمند پیگیری می باشد.
وی در همین راستا بیان کرد: عدم اطلاع خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان از قوانین جامع خدمات ایثارگران، آن ها را با مشکلات عدیده ای مواجه می کند، اگر  با 1616 مرکز پاسخ گویی تلفنی بنیاد ارتباط داشته باشند می توانند مشکلات خود را بررسی و با حق و حقوقات ایثارگران آشنا شوند.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه برخی از مطالبات ایثارگران قانونی نیست، اعلام کرد: در حد توان قانونی، برای رفع مشکلات ایثارگران پیگیری خواهیم کرد، زیرا همه ما به خانواده شهدا و ایثارگران مدیون هستیم.
حجت الاسلام احمد ملکی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه دو مشهد که در این دیدار حجت الاسلام معصومی را همراهی می کرد، گفت: دیدار با ایثارگران در مشهد به صورت مستمر و منظم اجرا می شود.
در این دیدار فرزند شهید صباحی با مطرح نمودن مشکلات زندگی خویش گفت: متاسفانه برخی از مسئولین در اجرای قوانین ایثارگران سهل انگاری می کنند که انتظار داریم کارکنان بنیاد در این حوزه نظارت بیشتری را داشته باشند.
 صدیقه خدیوی معاون تعاون و مهدی طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد نیز در این دیدار ها حضور داشتند.
گفتنی است شهید علی صباحی مایوان و نجف علی حسن زاده  در یکم فروردین 1329  و یکم مهر 1337چشم به جهان گشودند و در 28مرداد 1357 و 25 فروردین1361 در واقعه سینما رکس آبادان و تنگه چزابه به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
 


اخبار مرتبط با بنیاد خراسان رضوی
1-زیبا ترین اثر به جا مانده از شهدا، حجاب و عفاف است
2-گلزار شهدا قطب فرهنگی جامعه است
3-تقویت بنیه علمی دانش آموزان و دانشجویان ایثارگر، سرمایه گزاری برای آینده است
4-اولویت اشتغال در گناباد با 80فرزند ایثارگر است
5-شهدا، در قیامت مسئولین سهل انگار را مورد بازخواست قرار خواهند داد

 
زهرا قائمی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس
تنظیم کننده نرجس محمدی


کد مطلب: 251777