داخلی صفحه تهران خبر
 
تقریظ وزیر اطلاعات بر کتاب خط ایثار
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
وزیر اطلاعات بر کتاب «خط ایثار» که توسط دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منتشر شده است، تقریظ نوشت.
تقریظ وزیر اطلاعات بر کتاب خط ایثار
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از ایسنا متن کامل تقریظ سید محمود علوی به شرح زیر است:
«کتاب خط ایثار که شامل منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جمع ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان است، منبع بسیار غنی و ارزشمندی است که می‌تواند مبنای راهبردها و اصول حاکم بر نهادهای ایثارگری باشد و علاوه بر آن می‌توان ده‌ها مقاله و کتاب از محتوای آن تولید نمود.
مطالب این کتاب که سخنان بزرگ‌جانباز انقلاب اسلامی است، تابلوی شکوهمندی از عظمت فرهنگ ایثار، جهاد، فداکاری و شهادت است که در وصف مردان و زنان برگزیده قرن اخیر بیان شده است.
جا دارد از مؤلف و دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جمع‌آوری و تدوین کتاب فوق تقدیر و تشکر نمایم. ترجمه این اثر ارزشمند به زبان‌های مختلف می‌تواند گام مؤثری در گفتمان‌سازی و معرفی ایثار و ایثارگری به جهانیان باشد.
در پایان درود می‌فرستم بر ایثارگران گرانقدر، این گنجینه عظیم و تمام نشدنی اسلام عزیز که باعث مباهات ائمه اطهار (ع) شدند و از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به این عزیزان را مسألت دارم.
«سید محمود علوی»
گفتنی است کتاب «خط ایثار» که شامل مشروح بیانات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ ایثار و شهادت از سال 1368 تا 1396 است در خردادماه امسال با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251796