داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان از مادر شهید معظم عظیم خادمی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان از مادر شهید معظم عظیم خادمی
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه مصادف با 21 تیرماه 97 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق باقرزاده رئیس دفتر و روابط عمومی و ارتباطات و مراجعات در راستای طرح سپاس در یک سفر یک روزه از مادر شهید معظم عظیم خادمی در روستای باغستان از توابع شهرستان بندرعباس که در منزل بستری بوده اند عبادت نمودند .
پاکدامن در این ملاقات گفت: خانواده شهید از دو جهت شایسته تکریم و تجلیل و خدمت می باشند . اولاً به دلیل اهلیت و شایستگی اکتسابی و نقشی که در همراهی و همسوئی با شهید ایفاد می کنند ، و ثانیاً بخاطر انتسابی که با شهید دارند و در سایه دینی که جامعه به شهید دارد بخشی از تکریم و تعظیم شهید در احترام و تجلیل از خانواده و اهل بیت او تجلی می یابد و مساله تکریم خانواده شهید و تقدیم خدمات لازم به آنان نه تنها به عنوان یک کار مطلوب بلکه یک وظیفه همگانی برای جامعه و نظام اسلامی به حساب می آید .
وی در ادامه سخنانشان اضافه نمود : از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا هستی خود را برای نجات و سعادت جامعه فدا می نماید ، هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما بنابر حکم عقل جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید بر گردن آنان دارد مدیون شهید است و باید با تمام وجود این خود را در قبال شهید ایفاد نماید .

انتهای پیام./
 
کد مطلب: 251798