داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
خانواده های شهدا نماد دینداری و ولایتمداری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران ،در محفل دیدار با خانواده شهدای ساوه گفت: خانواده های شهدا نماد دینداری و ولایتمداری هستند جایگاهشان بالاتر از تصورات ماست.
 
به گزارش ایثارواحد "استان مرکزی" ، محمد صادق دوخایی با ابراز خرسندی ازاینکه در حریم شهدا ودرمنزل شهدا توفیق حضور دارد گفت: خانواده شهدا نماد دینداری و ولایتمداری در جامعه هستند و عمق ارادت خود به اسلام و ارزشهای اسلامی را با تقدیم فرزندانشان نشان دادند و قدردانی از خانواده شهدا همواره وظیفه همه مسئولان و مردم بوده و هست و هیچگاه نباید این ستارگان نورانی از یادها بروندوهمه باید در خدمت رسانی به این عزیزان بکوشندواز هیچ کمکی دربغ ننمایندوقطعا  اجر خدمت به خانواده شهدا هزاران بار بالاتر است.
وی در این دیدار ضمن آرزوی علو درجات و مقام برای شهدا ، برای خانواده شهدانیز از خداوند متعال اجر، ثواب و صبر روزافزون مسئلت کرد.
وی افزود: انشا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم و خطاب به والدین شهدا گفت:شما خانواده‌های شهدا کار بسیار بزرگی انجام دادید که این گل های عزیزی که پرورش دادید و در واقع عزیزترین داشته‌های شما بودند را تقدیم اسلام و انقلاب کردید.
کریم رسولی رییس  بنیاد نیز در این محفل نورانی گفت:شهدا جوانان پاک باخته ای بودند که از هر صنف ومقامی جان خود را در طبق اخلاص نهاده تا در رکاب امام خویش قدم بردارند ودرراه میهن وناموس از تمام هستی خود گذشتندپس حفظ راه شهداء و پاسداری از خون شهداء وظیفه اول ماست و ما باید این وظیفه را به نحو احسن وبه درستی انجام دهیم.
رسولی گفت: شهدا  عزتمندي و زندگي با شرافت را براي كشور ما به ارمغان آوردند و ما بايد با پيروي از شهداي عزيزمان رهرو راه راستين آنها باشيم.
این دیدار صبح روز شنبه 23تیرماه در بیت منور شهید معظم محمد بهرامی  انجام شد.
شهید گرانقدر محمد بهرامی متولد1346 اعزامی از بسیج از شهدای دانش آموز در سال 63 در عملیات بدر در منطقه شرق دجله به شهادت رسید.
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 251801