داخلی صفحه گیلان خبر
 
سردار فضلی:
شهدا مسیر و جهت یک ملت را ترسیم می کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با بیان اینکه شهدا مسیر و جهت یک ملت را ترسیم می کنند، افزود: جایگاه و مقام این افراد در نزد خداوند آنچنان بزرگ و والا است که امام خمینی (ره) در توصیف آنها شهدا را امامزادگان عشق نامیدند.
 
به گزارش ایثار گیلان،سردار فضلی همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) در مراسم یادواره ۱۴۵ شهید و دو شهید گمنام بخش کلاچای شهرستان رودسر که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مسجد جامع این شهر برگزار شد،اظهار کرد:شهدا چراغ راه هستند تا در صورت گمراهی مسیر را به ما نشان دهند.
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با اشاره به اینکه شهدا سرمایه های ملی محسوب می شوند، گفت: امروز شاهد هجمه های بسیار از سوی دشمنان این نظام هستیم که مردم باید صبر و تحمل بیشتری در برابر این مشکلات داشته باشند.
سردار فضلی در ادامه با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته برای حفظ این انقلاب و نظام خون های بسیاری تقدیم شده است، خاطرنشان کرد: ۱۹ سال پیش در چنین روزی حوادثی برای زدودن یاد و خاطره شهدا در ایران رخ داد و دشمن با همه امکانات و ابزارهای خود وارد میدان شد اما به جایی نرسید.
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با بیان اینکه امروز نیز دشمن از مشکلات اقتصادی برای به راه اندازی فتنه دیگری استفاده می کند، افزود: برخی در داخل کشور نیز به آنها کمک می کنند و خوشبختانه مردم ما همیشه بصیر و هوشیار بوده و از انقلاب و خون شهدا پشتیبانی می کنند.
وی به ولایت مداری مردم استان گیلان و حضور همیشگی آنها در صحنه های حساس اشاره کرد و گفت: دولتمردان باید به مردم اعتماد کرده و با تلاش و توکل به قدرت الهی و توان داخلی برای حل مشکلات گام بردارند.
سردار فضلی با بیان اینکه امروز دشمن وحدت و اتحاد ملی ما را هدف قرار داده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم و مسئولان ما با توطئه های آنها آشنا بوده و اجازه نمی دهند به اهداف خود برسند.
به گفته این یادگار هشت سال دفاع مقدس، ملت و مسئولان باید با حفظ وحدت و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در مسیر توسعه و حل مشکلات جامعه گام بردارند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 251806