داخلی صفحه فارس خبر
 
دیدار با خانواده های شهدا، موجب نشاط معنوی می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
ریس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در دیدار با خانواده معظم شهید سیدحمزه شجاعی گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، به واسطه ایثار در راه خداوند، دارای جایگاهی نیکو در پیشگاه پروردگار هستند و دیدار با این عزیزان همواره موجب تعالی و نشاط معنوی است.
 
به گزارش «ایثار از فارس» در مراسمی سیروس بیابانی مشاور مدیرکل به همراه مجتبی دینی ریس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با خانواده بسیجی شهید سیدحمزه شجاعی دیدار و گفتگو کردند.

ریس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب، بزرگترین سرمایه خود یعنی جان عزیزشان را تقدیم کردند و با این کار، نظام مقدس اسلامی را حفظ و انسجام بخشیدند.
مجتبی دینی بیان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیز به واسطه ایثار در راه خداوند، دارای جایگاهی نیکو در پیشگاه پروردگار هستند و در دنیا نیز عزتمند و سرافراز زندگی می کنند.

وی افزود: این بزرگواران همیشه موجب افتخار و مباهات ملت شریف ایران اسلامی بوده و هستند و مردم هیچگاه خاطرات ایثارگری ان ها و فرزندان شهیدشان را فراموش نخواهند کرد.
ریس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس عنوان کرد: اکنون ادامه دادن راه شهدا و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران از مهمترین وظایف ما محسوب می شود و دیدار با ایثارگران به واسطه روح بلند و جایگاه معنوی آن ها همواره موجب نشاط و تعالی معنوی ما می شود.

مادر شهید سیدحمزه شجاعی نیز در این دیدار بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروزه یکی از نیازهای اصلی جامعه محسوب می شود چون نسل ما بیش از گذشته نیازمند آشنایی با خلوص، جوانمردی و روحیه گذشت و ایثار شهدا است.
سیده فاطمه مزارعی افزود: استفاده از ابزار هنر و شیوه های هنرمندانه یکی از بهترین راهکارهای توسعه و ترویج این فرهنگ غنی در جامعه است چرا که موجب نهادینه شدن آن در باورهای نسل جوان می شود.

گفتنی است بسیجی شهیدسیدحمزه شجاعی 13 آذر سال 1360 در عملیات طریق القدس در بستان به شهادت رسید.کد مطلب: 251812