تحقق اهداف در گرو فعالیت های ایثارگرانه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد تصریح کرد: اگر در یک جامعه کار ایثارگونه انجام شود و به شکل جهادی در این مسیر قدم برداشته شود تمام اهداف محقق می شود.
تحقق اهداف در گرو فعالیت های ایثارگرانه است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند مدير كل اداره مددكاری و مشاوره بنیاد در همایشی که با حضور مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد کشور، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران و اعضای شورای هماهنگی و اتاق فكر معتمدين معين اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: هر سرزمینی که در آن فرهنگ ایثار و شهادت رشد، توسعه و نهادینه شود آن سرزمین به بهترین درجات خواهد رسید.
وی بیان کرد: هر فعاليتی كه انسان انجام می دهد اگر صادقانه و با تمام توان باشد بسيار مثمرثمر خواهد بود و تاثیری که می گذارد نه تنها وضعی بوده بلکه موجب تغییری شگرف در موضوعات مرتبط پیش رو شده و باعث می شود تا خروجی مطلوب و ارزشمندی از برنامه ها و اقدامات دریافت کرد.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد با اشاره به قرابت و ارتباط اثرگذار و ديرينه میان مسئولان بنیاد و جامعه هدف با معتمدين معين افزود: سال گذشته همراه با 17 هزار نفر معتمدين معين فعال در سطح كل كشور، مجموعه بنیاد با حدود 180 هزار خانواده شهدا و ایثارگران ديدار کرد که در نوع خود کم نظیر و یا بی نظیر بوده است.
هنرمند در پایان با اشاره به لزوم فعالیت جهادی تصریح کرد: اگر در یک جامعه کار ایثارگونه انجام شود و به شکل جهادی در این مسیر قدم برداشته شود تمام اهداف محقق می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 252379
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...