داخلی صفحه مازندران خبر
 
دانش آموزان شاهد و ايثارگر در عرصه علمي پيشتاز باشند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر گفت: دانش آموزان شاهد و ايثارگر در عرصه علمي پيشتاز باشند
دانش آموزان شاهد و ايثارگر در عرصه علمي پيشتاز باشند
 
به گزارش ايثار واحد مازندران،جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر استان روز يكشنبه سي و يكم تير ماه با حضور مديران كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران ، مدير كل و معاونين آموزش و پرورش و اعضاي ستاد اجرايي شاهد در دفتر مدير كل اموزش و پرورش برگزار گرديد.
هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر ضمن تبريك دهه كرامت و گراميداشت ياد و نام شهدا،با بيان اينكه دانش آموزان شاهد و ايثارگر در عرصه علمي پيشتاز باشند اظهارداشت: دانش آموزان شاهد و ايثارگر بعنوان مديران آينده جامعه در پيمودن قله هاي علمي بالاتر تلاش كنند.
مظلومي با اشاره به اينكه ارتقاي تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر گفت يك ضرورت است افزود: با برنامه ريزي و اتخاذ راهكارهاي منظي و سنجيده ، بستر علمي براي اين عزيزان فراهم گردد تا در ادامه تحصيل با دغدغه اي مواجه نشوند.
مدير كل بنياد مازندران گفت:مدارس شاهد و ايثارگر بايد از نظر علمي، تربيتي، پرورشي و فرهنگي سرآمد و الگوي ساير مدارس باشد و دانش آموزان اين مدارس سبك و سيره شهدا را دنبال كنند.
مظلومي تصريح كرد: بر كيفيت بخشيدن به برنامه هاي آموزشي ،رعايت اولويت در انجام ثبت نام ، دقت در انتخاب مديران مدارس شاهد و... تأكيد كرد.   
گزارش اقدامات انجام شده از سوي ستاد اجرايي، بحث و تبادل نظر در خصوص جابجايي مديران مدارس شاهد ،نيروي انساني و تصميم گيري در خصوص ادامه تحصيل دانش آموزان بر اساس دستورالعمل و شرائط علمي و... دستور كار جلسه اين ستاد بوده است.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 252743
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...