افزایش تعامل بین بنیاد و وزارت بهداشت در راستای ارتقا سطح علمی دانشجویان ایثارگر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست مشترک با معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد مرکزی شاهد این وزارتخانه بر افزایش تعامل بین بنیاد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای ارتقا سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
افزایش تعامل بین بنیاد و وزارت بهداشت در راستای ارتقا سطح علمی دانشجویان ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در راستای تقویت ستادهای مرکزی شاهد و ایثارگر وزارتخانه‌ها و سازمان‌های عضو ستاد برنامه ریزی شاهد و ایثارگر و در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود با باقر لاریجانی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد مرکزی شاهد این وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام کاویانی راد در این نشست ضمن تشریح اهداف طرح شاهد و ایثارگر و ضرورت توجه بیشتر به مسائل آموزشی جامعه هدف بر طرح مسائل اساسی تحصیلی ایثارگران در ستاد برنامه ریزی شاهد و ایثارگر تاکید کرد و اظهار داشت: افزایش تعامل و همکاری منجر به تقویت ستاد و تولید مجموعه ضوابط و مقررات مفید برای دانشجویان شاهد و ایثارگر و خانواده معزز آنان خواهد بود.
در ادامه محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد و محمد بیدقیان دبیر ستاد برنامه ریزی شاهد و ایثارگر به تشریح دغدغه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص رسیدگی به مسائل جامعه هدف در حوزه آموزش و لزوم تشکیل منظم جلسات و همگرایی در خدمات رسانی به ایثارگران پرداختند.
باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو ستاد برنامه ریزی شاهد و ایثارگر ضمن تقدیر از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و ابراز خرسندی از حضور آنان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آمادگی کامل جهت ارائه هرگونه خدمتی در جهت ارتقاء سطح دانش و کمک به بهبود وضعیت تحصیل دانشجویان شاهد خبر داد و خواستار تعامل بیشتر بنیاد و این وزارتخانه شد.
در این جلسه مقرر شد جلسات ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به طور مستمر برگزار شود و اقدامات لازم جهت برنامه ریزی برای بهبود وضعیت تحصیلی جامعه ایثارگری صورت گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 252764
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور