داخلی صفحه قم خبر
 
شهدا اسطوره و الگوي جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
فرمانده انتظامي استان در ديدار خانواده معظم شهيد " ابراهيم رشيد" از شهداي مدافع حرم، تاکيد کرد: شهدا در تقوا، ولایت مداری و ایثار اسطوره و الگوي جامعه هستند .
شهدا اسطوره و الگوي جامعه هستند
 
 
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان قم، سردار "کاظم مجتبایی" فرمانده انتظامي استان در اين ديدار با بيان اين که شهيد "رشيد" بارقه الهي است، تصريح کرد: وقتي انسان در عمر با برکت خود به جايگاهي مي رسد که ايثارگر و فداکار بوده و الگو قرار مي گيرد و همسري انتخاب مي کند که در جهاد، ايثارگري، دفاع از ولايت و دفاع ارزش هاي ديني و انقلابي پيشگام و فداکار است و فرزندان مومن، متدين، انقلابي و ولايت مداري را تربيت مي کند که در همه صحنه هاي نظام و انقلاب پيشتاز و پيشگام هستند چيزي جز شهادت اجر فداکاري، ايثارگري، بزرگ منشي و مجاهدت نيست.
وي گفت: هيچ کس جاي شهيد رشيد را پر نمي کند، کسي که از همه فضايل اخلاقي مانند ازخودگذشتگي، ولايت پذيري و انقلابي بودن برخوردار بود و وجودش را براي انقلاب اسلامي، ولايت و دفاع از حريم حرم فدا کرد.
سردار مجتبايي افزود:خداوند را شاکريم که چنين اسطوره و افرادي را در جامعه براي بشريت و الگو گرفتن همه انسان ها خلق مي کند تا همگان به خودشان آمده و درس بگيرند.
کد مطلب: 252781