عباس پالاش:
فرهنگ ایثار وشهادت بزرگترین قدرت نرم جمهوری اسلامی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران سیستان وبلوچستان گفت:فرهنگ ایثار وشهادت بزرگترین قدرت نرم جمهوری اسلامی است که همه دوستداران نظام در ترویج آن باید همت نمایند.
فرهنگ ایثار وشهادت بزرگترین قدرت نرم جمهوری اسلامی
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای زهک، نیمروز و هیرمند در محل فرمانداری شهرستانهای مربوطه تودیع و معارفه شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) گفت: فرهنگ ایثار و شهادت بزرگترین قدرت نرم جمهوری اسلامی است که همه دوستداران نظام در ترویج آن باید همت نمایند.
وی افزود: تکریم ایثارگران موجب تقویت امنیت ملی و بیمه کردن کشور است و بنیاد شهید تعهد بر ارائه خدمات به ایثارگران عزیز و حضور پررنگ و هماهنگی در مناسبت های ملی و انقلابی دارند.
عباس پالاش با بیان اینکه خدمت به ایثارگران توفیق الهی می خواهد گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
ایشان در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای همکاران از روسای جدید خواست برای رفع مشکل خانواده معظم شهدا از هیچ کوششی دریغ نورزند، وتلاش کنند تا رضایت خانواده های ایثارگران را بدست آورده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حرکت کنند.
کد مطلب: 252829