داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان عنوان کرد:
خدمتگزاری سازنده مستلزم پیروی از ویژگی‌های اخلاقی شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
مدیرکل بنیاد استان گلستان گفت: خدمتگزاری سازنده همراه با اخلاص مستلزم پیروی از ویژگی‌های اخلاقی شهدا و برگرفته از ویژگی‌های شخصیتی و اهداف آنان در مسیر زندگی است.
خدمتگزاری سازنده مستلزم پیروی از ویژگی‌های اخلاقی شهدا است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: علی‌اصغر فاضلی در همایش روسا و کارشناسان شهرستان‌های تابعه معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه معاونت تعاون و مددکاری با اشاره به اهداف این کارگاه یک‌روزه که در سالن اجتماعات سازمان آموزش‌وپرورش استان برگزار شد، اظهار داشت: بیان دیدگاه‌ها و خط‌مشی و سیاست‌های کلی معاونت در سال جاری، داشتن وحدت رویه بین روسای ستادی و کارشناسان و روسای شهرستان‌ها و نیز نظرسنجی آسیب‌شناسی و ارائه نظر و راهکارهای سازنده کارشناسان در پایان سال بخشی از اهداف برگزاری این کارگاه است.
مدیرکل بنیاد استان گلستان اجرای برنامه‌هاو کارگاه های آموزشی در راستای اقدامات و فعالیت‌های مرکز به شهرستان‌ها را ضرورت اجتناب‌ناپذیر و اثر بخش و حرکت روبه‌جلو دانست.
فاضلی با تأکید ورود نیروهای توانا در پاسخگویی به مراجعات با وضعیت رفتاری سنجیده و حساب‌شده در معاونت تعاون و امور اجتماعی، اظهار داشت: حساسیت و مسئولیت‌پذیری انسان مؤمن و انقلابی ضامن پاسخگویی به تعهدات خود در هر حیطه کاری است.
وی ضمن اظهار امیدواری بر این‌که باید سعی و تلاش کنیم با ارائه خدمات مطلوب سطح رضایتمندی جامعه ایثارگری را ارتقاء دهیم، تصریح کرد: با دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امیدواریم توفیق اخلاص در خدمتگزاری نصیب همگی شود.
به عقیده وی هر مسئولی می‌تواند با سرلوحه قرار دادن راه و آرمان شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران مسیر انجام وظایف را بر خود هموار کند.
در پایان رضا گرزین معاون تعاون و امور اجتماعی باتشریح دستورالعمل‌ها، اهداف و چشم‌انداز فعالیت‌های کاری این حوزه، ادامه داد: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران می‌توانند با مراجعه به بنیاد از امکانات و تسهیلاتی که حق قانونی آنان است و تاکنون از آن استفاده نکرده‌اند، بهره‌مند شوند.
وی خطاب به روسا و کارشناسان بنیادهای تابعه استان افزود: در دیدارهای طرح سپاس می‌توانند به بهبود یا حل مشکلات ایثارگران کمک شایانی نموده و موجبات رضایتمندی حداکثری این عزیزان را فراهم نمایند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 252909
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...