اجرای فاز چهارم سامانه سیرت با امضاء بخشنامه مشترک بنیاد و دانشگاه پیام نور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای بخشنامه مشترک توسط معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و رییس دانشگاه پیام نور به منظور اجرای فاز چهارم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) خبر داد.
اجرای فاز چهارم سامانه سیرت با امضاء بخشنامه مشترک بنیاد و دانشگاه پیام نور
 
به گزارش «ایثار»، در نشست مشترک مدیرکل آموزش بنیاد با معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور توافقات مهمی در مورد مسائل و موضوعات آموزشی و مالی دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه پیام نور صورت گرفت.
محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد در این باره اظهار داشت: این توافق به منظور اجرای فاز چهارم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) در قالب بخشنامه مشترک، توسط معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و رییس دانشگاه پیام نور به امضا رسید.
محمدعلی فقیه در ادامه افزود: تمرکز بخشی به پرداخت شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر و رفع مشکل فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور برای دریافت مدارک فارغ التحصیلی از مهمترین مسائلی بود که در این نشست مطرح و مورد توافق طرفین قرار گرفت.
حسن علیزاده معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور ضمن تاکید بر ضرورت رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور اظهار امیدواری کرد: با توافقات صورت گرفته مشکل دریافت مدارک فارغ التحصیلی دانش آموختگان شاهد و ایثارگر مرتفع و فرآیند تحصیل برای دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشگاه تسهیل شود.
گفتنی است در این نشست که در دفتر معاونت اداری مالی دانشگاه پیام نور برگزار شد، علی گودرزی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد، امین ناجی معاون فرهنگی و اجتماعی، یزدانی مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور و فروتن رییس اداره تسهیلات رفاهی بنیاد نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/  
کد مطلب: 253149
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...