داخلی صفحه سمنان خبر
 
تجلیل خادمان آستان حضرت معصومه (س) از خانواده شهید اخلاقی در سمنان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
خادمان آستان مقدس حضرت معصومه (س) به مناسبت بزرگداشت دهه ولایت و کرامت از همسر و فرزندان فرمانده شهید محمود اخلاقی قدردانی و تجلیل کردند.
تجلیل خادمان آستان حضرت معصومه (س) از خانواده شهید اخلاقی در سمنان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، خادمان آستان مقدس حضرت معصومه (س) به مناسبت بزرگداشت دهه ولایت و کرامت عصر چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷ به‌اتفاق معاونان تعاون و فرهنگی بنیاد استان در منزل سردار شهید محمود اخلاقی حضور یافته و با همسر و فرزندان این شهید به گفت‌وگو پرداختند. یکی از خدام حاضر در این دیدار به‌عنوان هم‌رزم شهید اخلاقی به ذکر روحیات رزمی و خصوصیات شخصیتی شهید ازجمله اخلاص، شجاعت و درایت در فرماندهی خطوط عملیاتی پرداخت و خاطرنشان کرد: شهید اخلاقی موردتوجه ویژه شهید زین‌الدین و بازوی راست ایشان در اطلاعات و عملیات لشگر ۱۷ علی بن ابیطالب بود که به‌عنوان معلم اخلاق، الگویی کم‌نظیر در میان فرماندهان دوران دفاع مقدس شناخته می‌شد. فرزند شهید نیز ضمن بازگویی چند خاطره تأکید کرد: باید دید شهدا از همسر و فرزند وزندگی‌ای که به آن متعهد بودند با چه انگیزه‌ای صرف‌نظر کردند و به دنبال کدام هدف بودند.
همچنین همسر شهید ضمن اظهار تشکر از تلاشهای  دلسوزانه مسئولان بنیاد در پیگیری مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدا طی بیاناتی کوتاه به ۹۶ ماه سابقه حضور در جبهه شهید اخلاقی و حسرت و آرزوی ایشان برای پیوستن به قافله شهدا اشاره کرد و برای تحقق خواسته‌های شهدا و وحدت و همدلی مسئولان با مردم اظهار امیدواری کرد.
کد مطلب: 253183