داخلی صفحه لرستان خبر
 
گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵
در گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش آمده است: «پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.شعار ما شعار عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم! جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود»
گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش
 
به گزارش «اسثار واحد لرستان» به نقل از خبرگزاری ایکنا  شهید نجف جابری‌گاوکش در دوم اردیبهشت‌ماه سال ۳۳ در روستای گاوکش از توابع شهرستان دلفان از پدری به‌نام سیزمراد و مادری به‌نام ملک‌تاج متولد شد.تحصیلاتش در حد خواندن و نوشتن بود و به شغل بنایی روی آورد و در ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال ۶۱ در منطقه فکه بر اثر اصابت گلوله به قلب به شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در روستای گاوکش از توابع شهرستان دلفان به خاک سپرده شد.
در گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش می‌خوانیم: «لحظه به لحظه احساس شهادت را در خود می‎بینم، چون لایق شهادت نیستم.پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.شعار ما شعار عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم! جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود».
متن کامل وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش
در وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش آمده است: «با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران.ما در جبهه حق و باطل هستیم.دشمن کافر را به درک واصل می‎کنیم.لحظه به لحظه احساس شهادت را در خود می‎بینم، چون لایق شهادت نیستم، اما خدای بزرگ توبه‌پذیر است.پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.
پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید.ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.سلام بر روحانیون مبارز، سلام بر مستضعفین، سلام بر کشاورزانی که برای اسلام تولید می‌کنند.شعار ما عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود».
انتهای پیام//
کد مطلب: 253252
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...