داخلی صفحه همدان خبر
 
ساماندهی 693 گلزار شهید در استان همدان
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان اظهار داشت: استان همدان دارای 693 گلزار شهید با 7422 مزار مطهر شهید می باشد که از این تعداد 7406 مزار ساماندهی شده و 16 مزار نیز باقی مانده است .
ساماندهی 693 گلزار شهید در استان همدان
 
به گزارش ایثار واحد همدان، ابراهیمی در جلسه آموزشی  توجیهی کارشناسان مسکن بنیاد استان با بیان اینکه ساماندهی گلزار شهدا يكي از كارهاي ماندگار است  که موجب رضایتمندی شهیدان و خانواده‌های آنها است، خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان استان به این امر مهم شد .
معاون تعاون و امور اجتماعی  با اشاره به اينكه همه ما بايد دين خود را نسبت به شهدا ادا كنيم گفت : لازم است  کلیه دستگاه ها در امر ساماندهي گلزار شهدا با جديت ورود پيدا كنند و با اتخاذ راهکارهای لازم مشکلات اعتباری را به نحو شایسته مرتفع نمایند .
ایشان در ادامه افزود: تاكنون 693 گلزار كه داراي هفت هزار و 422 مزار است  در کل استان ساماندهي شده و در حال حاضر نیز 10 گلزار با 16 مزار باقی مانده است که با تأمین اعتبار مورد نیاز، ساماندهی این تعداد نیز تا پایان سال انشاالله به اتمام خواهد رسید .
معاونت تعاون بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان اعلام کرد: در سال 1396 تعداد 1476 نفر از خانواده های معظم شاهد و ایثارگران استان جهت دریافت تسهیلات بانکی خرید و ساخت مسکن به بانک های عامل معرفی گردیده اند .
وی در خاتمه از تلاش و همکاری دستگاههای درون و برون سازمانی  در امر ساماندهی گلزارها و پرداخت تسهیلات مسکن ، تقدیر و تشکر کرد .
 
کد مطلب: 253334