داخلی صفحه همدان خبر
 
وصيتنامه شهید بهمن سهامى رستم پور:
هميشه بياد خدا باشيد در راه او قدم برداريد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
برادران استغفار و دعا را از ياد نبريد كه بهترين درمانها براى تسكين دردهاست و هميشه بياد خدا باشيد در راه او قدم برداريد.
هميشه بياد خدا باشيد در راه او قدم برداريد
 
بسم الله الرحمن الرحيم
بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و سلام و درود بر منجى عالم بشريت مهدى(عج) و نايب بر حقش امام خمينى اسطوره دين و شرف و سلام بى كران بر تمام سلحشوران جبهه نور عليه ظلمت رزمندگان عزيز كه با يك دست سلاح و دست ديگر قرآن بر عليه مزدوران بعث جنايتكار عراق می جنگند و با درود و سلام بر شهيدان صدر اسلام.
پدر و مادر عزيزم اگر من شهيد شدم هيچ ناراحت من نباشيد من خود اين راه را انتخاب كردم. اميدوارم لياقت شهيد و شهادت را داشته باشم. به همه كسوكار بخصوص خواهران، برادرم و عمو توصیه می کنم گريه ‌بسيار نكنيد و چه بسا از ما بهتران رفتند. شما هم راه مرا ادامه دهید. به ملت و همه بگوئید به جبهه ها بيايند و اين انقلاب را به پيروزى نهايى برسانند.
اگر من شهيد شدم اين شعرها را روى سنگ قبرم بنويسيد .
مرغ شب خوابيد و من بيچاره بيدارم هنوز
ديده نابينا گشت مشتاق ديدارم هنوز
مى بهشت ننوشم بوى بهشت نبويم
كمال حور است دوان بسوى او هستم
زشت و زيبايى من از قلم صنع خداست
گرچه زشتم توبه زيبايى خود يادم كن
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگه دار
از عمر ما بكاه وبه عمر او بيفزا ى
اى جوانان مبادا در غفلت بميريد كه على در محراب عبادت شهيد شد و مبادا در حال بى تفاوتى بميريد كه على اكبر حسين در راه حسين و با هدف شهيد شد. اى مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگيرى كنيد كه فردا در محضر خدا نمى توانيد جواب زينب را بدهيد كه تحمل 72 تن شهيد را نمود.
برادران استغفار و دعا را از ياد نبريد كه بهترين درمانها براى تسكين دردهاست و هميشه بياد خدا باشيد در راه او قدم برداريد.
بر من زياد نگريید. جنازه پسر عمويم نور مراد كه هنوز پيدا نشده است. سلام مرا به رهبر عزيزم برسانيد و بگوييد تاآخرين قطره خونم سنگر اسلام را ترك نخواهم كرد.
با خداوند پيمان مى بندم كه در تمام عاشوراها و در تمام كربلاها با حسين (ع ) همراه باشم و سنگر او را خالى نكنم تا هنگاميكه همه احكام اسلام در زير پرچم اسلام امام زمان (عج )به اجرا درآيد .

                        


................................................................
نام :بهمن
نام خانوادگى :سهامى‌رستم‌پور
نام پدر :خدامراد
تاريخ‌تولد :02/01/1344
محل تولد: اسدآباد
تاريخ شهادت :02/05/65
بنيادشهيدوامور ایثارگران استان‌همدان
کد مطلب: 253572
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...