داخلی صفحه بوشهر خبر
 
وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش‌ها است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به اینکه شهدا برای اسلام جان خویش را فدا کردند، گفت: امروز وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش‌ها است و باید در این راه ثابت‌قدم باشیم.
وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش‌ها است
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام «مهدی دهدار»، جانباز سرافراز «اصغر حیدری» و آزاده و جانباز سرافراز «علی نصرتی» به همراه مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، طی سخنانی اظهار داشت: شهدا برگزیده خداوند هستند و هر کس به توفیق شهادت دست یابد بی‌شک جاودانه خواهد شد.
وی افزود: شهیدان راه خود را به‌درستی پیداکرده بودند و با دانستن مقام شهید نزد خداوند آگاهانه خط سرخ شهادت را انتخاب کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به اینکه شهدا برای اسلام جان خویش را فدا کردند، تصریح کرد: امروز وظیفه ما حفظ دستاوردهای شهدا و تقویت ارزش‌ها است و باید در این راه ثابت‌قدم باشیم.
وی با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران مظهر عزت، اقتدار و افتخار جامعه اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: همه باید ادامه‌دهنده راه این عزیزان در راستای حفظ و کیان از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشیم.
تشکری با تأکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ماست و اگر ایثار شما و ازجان‌گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
سید علی موسوی نژاد نیز در این دیدارها بابیان اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است، یادآور شد: هدف از دیدار با خانواده این عزیزان تجدید بیعت با آرمان‌های شهیدان و ارج نهادن به مقام والای آن‌ها است.
مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده‌های معظم و شهدا و ایثارگران، خاطرنشان کرد: ایثارگران سرافراز مایه مباهات و افتخار ایران و ایرانی هستند و تجلیل و تکریم از این عزیزان کمترین کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 253620
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...