درخشش دانشجویان شاهد و ایثارگر در چهل و پنجمین دوره آزمون دستیاری تخصصی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس ستاد برنامه‌ریزی طرح شاهد و ایثارگر گفت: 2 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه موفق به حضور در جمع 10 نفر برتر آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی کشوری شدند.
درخشش دانشجویان شاهد و ایثارگر در چهل و پنجمین دوره آزمون دستیاری تخصصی
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد ضمن تقدیر از تلاش‌های فرزندان شاهد و ایثارگر که منجر به کسب مدارج علمی شده‌اند، افزود: برترین‌های این آزمون بر اساس نمره کسب شده در چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی و از میان 14 هزار نفر و در دوره تخصصی پزشکی به عنوان یکی از دشوارترین آزمون‌های کشور انتخاب شده‌اند و امیدواریم با تلاش و کوشش این عزیزان کارهای بزرگی در حوزه پزشکی انجام شود.
رییس ستاد برنامه‌ریزی طرح شاهد با بیان اینکه  2 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه موفق به حضور در جمع 10 نفر برتر آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی کشوری شدند، گفت: این مسیر باید با برنامه‌ریزی هدفمند ادامه و استمرار یابد و اقدامات لازم در ایجاد روند تحول آموزشی برای جامعه معزز شاهد و ایثارگر به‌عنوان وظیفه مشترک بنیاد و وزارتخانه‌های ذی‌ربط به عمل آید.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد خاطرنشان کرد: این افراد آینده‌سازان و مدیران آینده کشور اسلامی هستند و دانشگاه‌ها باید در مسیر توجه هرچه بیشتر به افراد نخبه و توانمند و ایجاد محیطی شاداب و پرطراوت برای بروز خلاقیت‌های آنان گام بردارند.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در پایان اظهار داشت: علی‌رغم اینکه سهمیه‌های ایثارگری یک حق برای ایثارگران محسوب می‌شود و در همه کشورها مرسوم است ولی موفقیت‌های چشمگیر علمی این عزیزان نشان می‌دهد که نحوه ورود به دانشگاه‌ها در موفقیت علمی آن‌ها تأثیرگذار نیست.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 253825
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...