داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: میز خدمت محلی برای خدمت شایسته و ارزشمند به مردم است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد در همایش آموزشی میز خدمت گفت: میز خدمت به عنوان یک خدمت شایسته و ارزشمند برای خدمتگزاری به مردم ایران و رعایت حقوق شهروندی در سازمان‌های دولتی محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد یزد: میز خدمت محلی برای خدمت شایسته و ارزشمند به مردم است
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش آموزشی میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارشنبه  10 مرداد با حضور معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان شهرستان‌های تابعه استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این همایش اظهار داشت: میز خدمت در فضایی مناسب در ورودی ادارات باهدف ارائه خدمت به ارباب‌رجوع و با رعایت موارد مندرج در مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری راه‌اندازی شده است.
احمد ابراهیمی با اشاره به لزوم تکریم ارباب‌رجوع در نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: میز خدمت به‌عنوان یک خدمت شایسته و ارزشمند برای خدمتگزاری به مردم ایران و رعایت حقوق شهروندی در سازمان‌های دولتی محسوب می‌شود.
 وی تأکید کرد: میز خدمت باید به گونه باشد که ارباب‌رجوع بتواند بدون نیاز به مراجعه و پیگیری از واحدهای مختلف دستگاه اجرایی و تنها از طریق میز یادشده، خدمت یا پاسخ موردنیاز خود را دریافت کنند راه‌اندازی شده است.
مدیرکل بنیاد یزد افزود: به‌منظور ارائه خدمات به‌موقع، سریع و آسان به ارباب‌رجوع و همچنین ارتقای رضایت‌مندی آنان میز خدمت با حضور معاونین و کارشناسان خبره آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان است.
ابراهیمی تأکید کرد: کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، شتاب در ارائه خدمات و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم از مهم‌ترین مزیت‌های میز خدمت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تصریح کرد: ارائه خدمات در همه‌ روزهای کاری و در طول ساعات اداری به‌طور پیوسته در میز خدمت انجام می‌شود. سرعت، دقت و کیفیت انجام امور مسلماً نقش زیادی در مراجعه ارباب‌رجوع به ادارات بازی می‌کند اما مهم‌تر از آن نحوه رفتار و برخورد با خدمت گیرندگان است چراکه ایجاد حس اعتماد در مردم و رضایتمندی آنان از نحوه ارائه خدمات تأثیر مستقیمی در پیشرفت عملکرد آن اداره کل دارد.
کد مطلب: 253930
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...