داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد یزد: توفیق خدمت به جانبازان نعمتی الهی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در جمع همسران جانبازان گفت: توفیق خدمت به جانبازان نعمتی الهی است که باید این فرصت را مغتنم دانست.
رئیس بنیاد یزد: توفیق خدمت به جانبازان نعمتی الهی است
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش تفریحی آموزشی همسران جانبازان شهرستان یزد سه‌شنبه 9 مرداد در اردوگاه امام جعفر صادق منشاد برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در این همایش با اشاره به فضیلت پرستاری از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس گفت: این توفیق خدمت نعمتی الهی است که باید این فرصت را مغتنم دانست.
حجت‌الاسلام نقیبی تصریح کرد: انسان‌های بزرگ اغلب در رنج و سختی بزرگ‌شده‌اند همان‌طور که ما در زندگانی نبی مکرم اسلام شاهد هستیم از کودکی نعمت پدر و مادر را از دست داد ولی در ادامه سرنوشت بشریت را تغییر داد.
وی افزود: البته توجه به مسائل رفاهی در زندگی کنونی ضروری است و هیچ‌کس منکر آن نیست و خانواده‌ها باید در این خصوص برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند تا شاهد جامعه‌ای شاداب و بانشاط باشیم.
نقیبی تأکید کرد: همسران ایثارگران باید در برابر سختی‌ها مقاوم باشند و اجازه ندهند مشکلات روزمره آن‌ها را از راه راستین که سعادت دنیا و آخرت را در پی داشته باشد جدا کند.

 
کد مطلب: 253953