توسعه همکاری بنیاد و بانک قرض الحسنه رسالت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرکل بنیاد استان در نشست با معاون بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت کشور، خواهان گسترش هرچه بیشتر همکاری طرفین در راستای ایجاد اشتغال و تسهیلات کمک معیشت ایثارگران شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون بانکداری اجتماعی بانک قرض‌الحسنه رسالت کشور برگزار شد.
در این نشست مدیرکل بنیاد استان گفت: خوشبختانه خدمات بانک قرض‌الحسنه رسالت به این بنیاد، رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کارکنان و مسئولین بنیاد را به دنبال داشته است.
فریبرز نجفی با تقدیر از مجموعه بانک قرض‌الحسنه رسالت، خواهان گسترش هرچه بیشتر همکاری طرفین در راستای ایجاد اشتغال و تسهیلات کمک‌معیشت ایثارگران شد.
معاون بانکداری اجتماعی بانک قرض‌الحسنه رسالت کشور با تأکید بر ارتقای همکاری‌های دوجانبه و توسعه آن بین دو مجموعه گفت: ارائه خدمات و تسهیلات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمتی ارزشمند برای بانک قرض‌الحسنه رسالت محسوب می‌شود.
زارع زاده، اشاعه و ترویج فرهنگ و سنت الهی و مقدس قرض‌الحسنه را مهم‌ترین هدف این بانک عنوان کرد و اظهار داشت: مجموعه بانک قرض‌الحسنه رسالت برای دستیابی به این مهم با تمام توان در حال ارائه خدمات هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254164