امنیت کشور نعمتی الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
آخوند کمالی از علمای اهل سنت شهرستان راز و جرگلان اتحاد بین قوا و ملت را در این برهه از زمان را بسیار مهم دانست و بر شکر نعمت‌هایی که خداوند به جامعه اسلامی داده ازجمله امنیت کشور تأکید کرد.
امنیت کشور نعمتی الهی است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان راز و جرگلان پس از گل‌باران گلزار شهدای این شهرستان، با حضور دکتر قربانی مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی و دیگر مدیران کل استانی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان راز و جرگلان برگزار شد.
آخوند کمالی از علمای اهل سنت شهرستان راز و جرگلان در این جلسه گفت: یکی از نیازهای اساسی هر امت و جامعه‌ای برای رسیدن به شکوفای و سعادت برخوردار از مؤلفه ارزشمند اتحاد و هماهنگی بین اعضای آن امت است که شهدا در این مؤلفه سردمدار بودند.
بهنام دوست محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان راز و جرگلان در حاشیه این جلسه گفت: وحدت به معنای یکی بودن است که از آن به واحد تعبیر می‌کنند. ولی اتحاد آن است که دو امر دارای نقاط متفاوت، جنبه‌های مشترک خود را تقویت کنند و از این حیث خود را هر چه بیشتر به یکدیگر نزدیک کنند و نمونه بارز این وحدت در هشت سال دفاع مقدس در بین شهدا به‌خوبی مشهود و ملموس بود.
کد مطلب: 254237
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...