پاسخگویی به درخواست‌های ایثارگران ازجمله وظایف بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: برطرف کردن مشکلات جامعه ایثارگران و پاسخگویی به درخواست‌های آن‌ها ازجمله وظایف مهم بنیاد است.
پاسخگویی به درخواست‌های ایثارگران ازجمله وظایف بنیاد است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی صبح امروز 14 مرداد 1397 در جلسه هم‌اندیشی جهت برگزاری گردهمایی شاغلین شاهد ایثارگر در سازمان و درمان تأمین اجتماعی خراسان شمالی گفت: اگر خادم خانواده‌های شهدا از مشکلات آنان بی‌اطلاع باشد و آن را لمس نکنند چگونه می‌توان انتظار داشت که در جهت رفع و جبران کاستی‌های آن اقدام کند.
 
در این جلسه که با حضور مدیرکل درمان تأمین اجتماعی دکتر جهان نیا، معظمی فر نماینده ایثارگران سازمان تأمین اجتماعی استان، معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس اداره اشتغال و دیگر همکاران بنیادی برگزار شد حسینی گفت: بخشی از هدف کلی بنیاد ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به جامعه هدف و رسیدن به اهداف والای نظام است و بخشی ادا کردن دین خود به جامعه ایثارگری است.
وی گفت: یکی از مزایای برگزاری این همایش همراهی و مساعدت خادمان خانواده‌های شهدا با ارائه مشورت‌های مؤثر و اطلاع‌رسانی به‌موقع از سوی شاغلین شاهد و ایثارگر، اعمال نظارت‌ها و انجام اقدام‌های مؤثر جهت حفاظت همه‌جانبه از جامعه ایثارگری است.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی بابیان اینکه رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار ماست، گفت: باید بسترهای لازم فراهم شود تا این قشر معظم جامعه بتوانند مشکلات را خودشان بیان کنند.
  
 
 
کد مطلب: 254249
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...