تحمل مصائب اردوگاه‌ها با داشتن صفات قرآنی امکان‌پذیر بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره به اینکه یکی از اعمال صالح جهاد درراه خداست که آزادگان سرافراز از خودشان به نمایش گذاشتند افزود: اگر این صفات قرآنی در وجود آزادگان نبود به‌طورقطع تحمل آن‌همه مصائب و شکنجه هشت‌ساله در اردوگاه‌های صدام امکان‌پذیر نبود.
تحمل مصائب اردوگاه‌ها با داشتن صفات قرآنی امکان‌پذیر بود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه ستاد برگزاری مراسم سالروز ورود آزادگان گفت: نظام اسلامی در توان و در حد امکانات توانسته خدمات ارزنده‌ای به این قشر (آزادگان) و جانبازان و خانواده شهدا ارائه دهد اما شأن و منزلت جامعه ایثارگران بیش از این‌هاست.
در ادامه وی گفت : ما در سرزمینی که روزگاری دیار شیر مردان و شیر زنانی بوده که آرزوی دکتر شدن، مهندس بودن را با خود به خاک ابدی سپردند و یا بهترین عمر خود را در اسارت بسر بردند ، زندگی می‌کنیم و این مسئولین بیشتری برایمان ایجاد می‌کند .
حسینی در پایان این جلسه بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم تأکید کرد و گفت : هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن مراسم سالروز ورود آزادگان شاید جبران ذره‌ای از ایثار و ازخودگذشتگی و مقاومت آزادگان عزیز باشد 
کد مطلب: 254250
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...