داخلی صفحه سمنان خبر
 
درجایی خدمت می کنیم که با بهترین‌های جامعه سروکار داریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
در جائی خدمت می‌کنیم که با بهترین‌های جامعه سروکار داریم لذا باید از این فضای مقدس و معنوی و از این توفیق الهی بیشترین بهره را ببریم.
درجایی خدمت می کنیم که با بهترین‌های جامعه سروکار داریم
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، همایش یک  روزه معاونان اداری مالی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد سمنان صبح یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۷ در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد. در این نشست ابتدا شکرویان، معاون توسعه بنیاد استان با ذکر روایتی از حضرت فاطمه  زهرا (س) همگان را به پایبندی به توصیه آن بانوی بزرگوار و اخلاص در عبودیت و بندگی فراخوانده و طی سخنانی در خصوص فضای معنوی و مقدس حاکم بر بنیاد به‌عنوان نهادی انقلابی گفت:
همه ما در جائی خدمت می‌کنیم که با بهترین‌های جامعه که همان ایثارگران هستند سروکار داریم. وی افزود: ایثارگران باارزش‌ترین سرمایه‌های این نظام هستند که برای بالندگی انقلاب از هستی خود گذشتند لذا ما باید این فرصت را توفیقی الهی دانسته و با تمام وجود به یادگاران معظم شهدا و ایثارگران خدمت‌رسانی کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به دستور کار جلسه در مورد برخی از مهم‌ترین موضوعات اداری ازجمله ضرورت بروز رسانی اطلاعات حوزه‌های کاری به‌منظور پاسخ گوئی سریع و به‌موقع به مکاتبات، بروز رسانی دستگاه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، لزوم برنامه محور بودن فعالیت‌ها، پایبندی به شعار سال و خرید کالاهای ایرانی، رعایت اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جوئی حداکثری در همه زمینه‌ها، استفاده از تمامی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های انسانی نیروهاخصوصا نیروهای جوان، انضباط مالی، جوانگرائی ،  اعتماد به جوانان و واگذاری مسئولیت همراه با انتقال تجارب و دانش کاری به آنان، جانشین پروری، جدی گرفتن آموزشهای ضمن خدمت، رعایت نظم و انضباط در ورود و خروج کارکنان و کار با اتوماسیون جدید اداری به تفصیل سخن گفت.
در ادامه هر یک از معاونان اداری مالی شهرستانها به ارائه نقطه نظرات و مسائل و مشکلات کاری حوزه تخصصی خویش از جمله مشکل نیروی انسانی، اجرای بخشنامه ها، سیستم های رایانه ای، ساختمان اداری، تجهیزات و. .پرداخته و در مورد راهکارهای حل و فصل مشکلات بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت . 
کد مطلب: 254358
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...