داخلی صفحه یزد خبر
 
فرماندار یزد: خدمت به خانواده شهدا اجر دنیوی و اخروی را در پی دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
فرماندار یزد در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: خدمت به خانواده شهدا اجر دنیوی و اخروی را در پی دارد و تک تک آحاد جامعه وظیفه دارند قدردان خانواده شهدا و ایثارگران باشند و در راستای خدمت به آنان تلاش کنند.
فرماندار یزد: خدمت به خانواده شهدا اجر دنیوی و اخروی را در پی دارد
 
به گزارش «ایثار یزد» دومین نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت یزد دوشنبه 15 مرداد به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
مصطفی سالاری در این نشست با اشاره به شأن و جایگاه رفیع شهدا و خانواده‌های آنان گفت: خدمت به خانواده شهدا اجر دنیوی و اخروی را در پی دارد و این وظیفه‌ای نیست که صرفاً بر عهده مدیران و خادمین مردم باشد بلکه تک‌تک آحاد جامعه وظیفه‌دارند قدردان خانواده شهدا و ایثارگران باشند و در راستای خدمت به آنان تلاش کنند.
فرماندار یزد تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باعث ثبات و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی شد بنابراین باید تلاش کنیم این فرهنگ غنی در سطح جامعه بین آحاد مردم گسترش یابد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با ارائه گزارشی از روند تشکیل شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح کشور و استان اظهار امیدواری کرد این شورای بتواند گام‌های مؤثر در بسط این فرهنگ غنی اسلامی بردارد.
حجت‌الاسلام نقیبی یادآور شد: همه ما میهمان سفره شهدا هستیم و هر کاری برای تجلیل و بزرگداشت ایثار این عزیزان انجام دهیم حداقل دینی است که بر گردن ما دارند و جوابگوی کار بزرگ آنان نخواهد بود.
وی اظهار کرد: شهدای عزیز با اعتقاد راسخ به خدای متعال و تبعیت محض از ولی امر مسلمین به جبهه اعزام شدند و در این راه به‌افتخار شهادت نائل شدند و لازم است همه مدیران توجه ویژه‌ای به خانواده‌هایشان داشته باشند.
نقیبی تأکید کرد: جلب رضایت مردم تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال خواهد داشت و کارگزاران و خدمتگزاران مردم در بخش‌های مختلف باید با عملکرد خود رضایتمندی را در جامعه ارتقا دهند.
کد مطلب: 254360
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...