داخلی صفحه یزد خبر
 
همایش هدایت تحصیلی در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
همایش هدایت تحصیلی با هدف آشنایی داوطلبین کنکور سراسری با نحوه انتخاب رشته صحیح در یزد برگزار شد.
همایش هدایت تحصیلی در یزد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار یزد» هم‌زمان با اعلام نتایج کنکور سرا سری سال 1397 همایش هدایت تحصیلی باهدف آشنایی داوطلبین کنکور سرا سری با نحوه انتخاب رشته صحیح ویژه دانش آموزان شاهد و ایثارگر در یزد برگزار شد.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر افزود: یکی از مهم‌ترین مراحل تحصیلی که به‌طور مستقیم آینده جوانان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، پذیرش در کنکور و قبولی دانشگاه است و بنیاد برای اینکه داوطلبین ایثارگر در این مرحله انتخاب بهتری داشته باشند، همه‌ساله این همایش را برگزار می‌کند و با بهره‌گیری از اساتید خبره مراحل مختلف این انتخاب سرنوشت‌ساز را تشریح می‌کند.
محمدحسن فاضلی تصریح کرد: در کنار مزایای هر یک از رشته‌های تحصیلی، نکته حائز اهمیت بازار کار این رشته‌ها در آینده است که بنیاد برای دست‌یابی به این مهم نیز کارشناس خبره در حوزه اشتغال را به کار می‌گیرد تا داوطلبین را با این مهم آشنا کنند.
وی اضافه کرد: این همایش در دو بخش گروهی و فردی برگزار شد و دانش آموزان و داوطلبین کنکور سرا سری پس از آشنایی با شرایط عمومی انتخاب رشته به‌صورت فردی با مشورت مشاورین بنیاد اقدام به انتخاب رشته می‌کنند.
کد مطلب: 254367
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...