داخلی صفحه قم خبر
 
خبرنگاران قم برگزیده چهارمین جشنواره سراسری خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
همزمان با سالگرد شهادت شهید صارمی و رو خبرنگار و در جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار وشهادت از دو اثر برگزیده استان قم تجلیل شد.
خبرنگاران قم برگزیده چهارمین جشنواره سراسری خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، در این جشنواره شیما کرمیانی از معاونت خبر صدا وسیمای مرکز قم مقام اول در بخش گزارش خبری و مهدی بخشی مقام سوم ارایه گزارش درگستره استانی را کسب و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده ولی فقیه ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایشان تقدیر شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم تاکید کرد: از کارکردهای رسانه هویت یابی است و اکنون در عصری هستیم که به واسطه امپراطوری های رسانه و قدرت های سیاسی خطر فرسایش هویت ملی و دینی وجود دارد.
دکتر صالحی افزود: با فرهنگ احسان، ایثار و شهادت می توان از هویت صیانت کرد.
نماینده ولی فقیه،معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این مراسم تاکید کرد:هر زمان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تقویت شد پیروز بودیم.
حجت الاسلام و المسلمین شهیدی تصریح کرد: اکنون بعد 40سال از انقلاب اسلامی آنچه باعث دوام و بقای انقلاب اسلامی با همه هجمه های دشمنان بوده همین فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی عنوان کرد:شما رسانه ها با رسالتی که دارید باید گرد غربت از چهره خانواده شهدا پاک کنید و بدانیم که آرامش امروز را مدیون فداکاری شهدا و ایثارگران هستیم.
در ادامه این مراسم از خبرنگاران برگزیده تجلیل شد. 1350اثراعم از خبر،گزارش، تصویر،مقاله ، یادداشت و فیلم خبری و تولیدات فضای مجازی به این جشنواره ارسال شد که 831اثر از 474نفر از خبرنگاران استانها بوده است.
کد مطلب: 254456
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...