عباس پالاش:
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان طی همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار گفت: خبرنگار رسالتی بر عهده دارد که نوعی جهاد محسوب می شود که می تواند از نگارش یک خبر یا گزارش آغاز شده و به شهادت در راه خدا ختم شود.
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان طی صدور پیامی روز خبرنگار را به همه فعالان عرصه خبر و راویان صدق و حقیقیت تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
" ن و القلم و ما یسطرون"
 
هفدهم مرداد روز بزرگداشت خبرنگار، یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم است و در حقیقت اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق بر آید بسیار زیباست.
خبرنگاران این مرز و بوم رسالتی بر عهده دارند که نوعی جهاد محسوب می شود که می تواند از نگارش یک خبر یا گزارش آغاز شده و به شهادت در راه خدا ختم شود.
اینجانب ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، به ویژه شهید محمود صارمی و یاد و خاطره شهدای خبرنگار استان شهیدان برخوردار، و ذوالفقاری و شهید خبرنگار مدافع حرم استان شهید محسن خزایی، جد و جهد خبرنگاران عزیز را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.
بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

عباس پالاش
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران
سیستان و بلوچستان
کد مطلب: 254512
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...