داخلی صفحه گلستان خبر
 
از سوی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت؛
چاپ کتاب «خط ایثار» مجموعه سخنرانی‌های مقام معظم رهبری از سال ۶۷ تاکنون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳
معاون دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: کتابی به نام «خط ایثار» از مجموعه سخنرانی‌های مقام معظم رهبری پیرامون ایثار و شهادت از سال ۶۷ تاکنون به همت دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت چاپ‌شده است.
چاپ کتاب «خط ایثار» مجموعه سخنرانی‌های مقام معظم رهبری از سال ۶۷ تاکنون
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: حجت‌الاسلام سید احمد ابطحی، معاون دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور در غرفه «خبرگزاری شبستان» در نمایشگاه مطبوعات گلستان گفت: شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت متولی بحث ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در کل کشور است و در رأس آن ریاست جمهوری و دبیری آن معاون رئیس‌جمهور و دبیر شورا هستند.
وی افزود: همه تلاش ما این است تا ایثار و شهادت به‌صورت فرهنگ درآید و در کشور نهادینه شود.
حجت‌الاسلام ابطحی تصریح کرد: علاوه بر شورای عالی، شورای هماهنگی نیز با عضویت 18 وزارتخانه و سازمان و شورای استانی با ریاست استاندار و 18 عضو انجام می‌شود.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن با کشور، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم توفیقی داشته باشیم و از این بحران عبور کنیم باید بحث ایثار و شهادت نهادینه شود.
مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد: باید احسان و نیکوکاری و فداکاری و ایثار و ازخودگذشتگی را در جامعه نهادینه کرد. گذشت از بحران‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و عمل به این مسئله احسان و نیکوکاری و فداکاری و ایثار جامعه است.
وی ادامه داد: سیاست‌های شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به‌صورت کتاب نیز چاپ‌شده است و فعالیت‌های شوراهای استانی نیز به‌صورت جزوه ای تهیه‌شده تا همکاران استان‌ها از آن الگوبرداری کنند.
حجت‌الاسلام ابطحی گفت: کتابی به نام «خط ایثار» از مجموعه سخنرانی‌های مقام معظم رهبری پیرامون ایثار و شهادت از سال 67 تاکنون به همت دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت چاپ‌شده است.
لازم به ذکر است علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان به همراه محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی از نمایشگاه رسانه گلستان به مناسبت روز خبرنگار بازدید به عمل آوردند.
پایان پیام/
کد مطلب: 254523