کلاس های آموزش خانواده وِیژه ایثارگران ایثارگر سبزوار برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
کلاس های آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر سبزوار با هدف پیشگیری از آسیب های نوپدید و بحران های اجتماعی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی،پنج شنبه 18 مرداد ماه با حضور حجت الاسلام مسلم فروزانفر استاد حوزه اهل البیت و دانشگاه کلاس های آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر سبزوار با هدف پیشگیری از آسیب های نو پدید و بحران های اجتماعی در سالن نمازخانه بنیاد سبزوار برگزار شد.
در این مراسم حجت السلام فروزانفر با اهمیت خواندن آموزش خانواده در جامعه امروزی، گفت: طرح آموزش خانواده با هدف ایجاد پل ارتباطی مستمر بین پدر و مادر و فرزند انجام می گیرد تا تعلیم و تربیت فرزندان با تحکیم بیشتری صورت پذیرد.
وی با اشاره به ارتباط بین خانه و محیط  آموزشی فرزندان برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی اظهار داشت:  این ارتباط در انعطاف پذیری  خانواده، توانمند سازی والدین، هدایت فرزندان به سمت بزرگسالی و تربیت فرزند در جامعه موثر است.
این استاد حوزه و دانشگاه، فضای مجازی را از دیگر  معیارهای آموزش خانواده برای پیشگیری از آسیب ها و بحران های نو پدید عنوان کرد و اهمیت آگاهی والدین و فرزندان برای استفاده بهینه از فضای مجازی را ضروری دانست.
 در پایان جلسه همسران شهدا و ایثارگر ان سوالات خود را با مدرس دانشگاه در میان گذاشتند و این کلاس آموزشی به همت بنیاد شهید و امورایثارگران سبزوار برگزار شد.
گفتني است شهرستان سبزوار 945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهورياسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/

سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان سبزوارکلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، آموزش خانواده، بانوان ایثارگر، خراسان رضوی
کد مطلب: 254534
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور