داخلی صفحه گلستان خبر
 
رسانه‌ها ابزار تسلط بر افکار دوران معاصر هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: رسانه‌ها ابزاری مناسب برای تسلط بر افکار و احساسات بشریت دوران معاصر به شمار می‌آیند به همین جهت بنیاد شهید وامور ایثارگران تلاش می‌کند گام‌های مؤثری درزمینهٔ توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت با توجه به نیاز امروزی جامعه بردارد.
رسانه‌ها ابزار تسلط بر افکار دوران معاصر هستند
 
به گزارش ایثار و احد گلستان: علی‌اصغر فاضلی ضمن حضور در نمایشگاه مطبوعات گلستان و بازدید از غرفه‌های خبرگزاری‌ها عنوان کرد: 17 مرداد، سالروز شهادت «محمود صارمی» خبرنگار متعهد کشورمان است که پرچم‌دار رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و در این راه جان گرامی خویش را در طبق اخلاص قرارداد.
وی ادامه داد: این شهید والامقام از پیش‌قراولان و طلایه‌داران راستین عرصه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جامعه است.
فاضلی بابیان نقش مهم خبرنگاران در عرصه اطلاع‌رسانی گفت: خبرنگاران نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، افزایش بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روزافزون جامعه را بازی می‌کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.
این مقام مسئول خبرنگاری را ایفاء نقش دوسویه میان مردم و مسئولین دانست و بیان داشت: در دنیای مدرن امروز خبرنگار از یک‌سو زبان گویا و رسای جامعه است و از دیگر سو منتقل‌کننده نظرات، تصمیمات و برنامه‌های مسئولین به جامعه (مردم).
مدیرکل بنیاد ادامه داد: امروز جامعه رسانه و مطبوعات به‌عنوان قدرت نرم، جهت تسریع در طی نمودن مسیر ترقی و توسعه سیاسی و اجتماعی و دیگر مسائل نقش بسزایی را بازی می‌کنند.
وی اظهار داشت: رسانه‌ها ابزاری مناسب برای تسلط بر افکار و احساسات بشریت دوران معاصر به شمار می‌آیند به همین جهت بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش می‌کند گام‌های مؤثری درزمینهٔ توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت با توجه به نیاز امروزی جامعه بردارد.
علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان در پایان روز خبرنگار را به خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، صاحبان قلم و اندیشه، عکاسان خبری و جامعه اطلاع‌رسانی تبریک و تهنیت گفت و سلامتی عزیزان را از خداوند منان خواستار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254541