داخلی صفحه قم خبر
 
همزمان با روز خبرنگار
تقدیر مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران از خبرنگاران سیمای نور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲
​در سالروز شهادت شهید صارمی که به مناسبت روز خبرنگار نامگذاری شده، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم با حضور در مرکز صدا و سیمای قم با خبرنگاران حوزه خبر دیدار کرد.
تقدیر مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران از خبرنگاران سیمای نور
 

به گزارش ایثار واحد استان قم،  در این دیدار که با حضور حجت الاسلام لطفی نیاسر، مدیرکل صدا و سیما انجام شد، سردار سید جواد هاشمی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی،  حرکت در مسیر شهدا را موجب حفظ عزت و استقلال و آزادی میهن اسلامی دانست.
وی تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه اصلی بنیاد شهید وامور ایثارگران است، اما در عرصه فرهنگ نقش رسانه به ویژه رسانه ملی با حضور مخاطبان گسترده  نقش تاثیر گذاری است.
وی اضافه کرد: خبرنگاران متعهد استان در جریان تشییع شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام و تهیه گزارش از خانواده این عزیزان و معرفی توانمندیهای ایثارگران وبا به تصویر کشیدن پایداری و مقاومت ایشان در طول چهار دهه از انقلاب اسلامی گام های موثری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشته اند.
وی ضمن تبریک کسب مقام اول خبرنگار صدا وسیمای استان قم در جشنواره رسانه های برتر در حوزه ایثار و شهادت از تلاشهای خبرنگاران این رسانه قدردانی کرد.
کد مطلب: 254565
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...