رزمندگان با سلاح ایمان در برابر زورگویی دشمنان جهان ایستادند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به جنگ تحمیلی هشت‌ساله و اینکه در این جنگ بیشتر کشورهای اسلامی و غیر اسلامی حامی صدام بودند، افزود: با این‌ حال رزمندگان ما با سلاح ایمان و معنویت و با پیروی از منویات امام راحل در برابر زورگویی دشمنان جهان ایستادند و به پیروزی رسیدند.
رزمندگان با سلاح ایمان در برابر زورگویی دشمنان جهان ایستادند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان ملکشاهی گفت: به برکت خون شهیدان، امروز ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار است.
وی با اشاره به جنگ تحمیلی هشت‌ساله و اینکه در این جنگ بیشتر کشورهای اسلامی و غیر اسلامی حامی صدام بودند، افزود: با این‌ حال رزمندگان ما با سلاح ایمان و معنویت و با پیروی از منویات امام راحل در برابر زورگویی دشمنان جهان ایستادند و به پیروزی رسیدند.
رستمیان اضافه کرد: به‌ عنوان یک رزمنده می‌گویم که تمام محاسبات نظامی دشمن برای سرنگونی انقلاب نوپای اسلامی ملت ایران درست بود اما آنچه سبب پیروزی ما در این جنگ نابرابر شد، قدرت ایمان و معنویت، شجاعت و اخلاص رزمندگان و رهبری‌های امام راحل و نیز مهم‌تر از این دو، نصرت الهی بود.
مدیرکل بنیاد ایلام همچنین با اشاره به جنگ نرم دشمنان علیه انقلاب اسلامی، گفت: این جنگ از همان ابتدای پیروزی انقلاب در قالب جنگ فکر و باورها و دزدیدن اعتقادات مردم آغاز شد و اکنون به شیوه‌های مختلف ادامه دارد.
 وی با تأکید بر ضرورت آگاهی و هوشیاری مردم نسبت به جنگ نرم دشمنان، افزود: مادامی‌ که ملت پرافتخار و باشرف ایران با ایمان و معنویت در صحنه حاضر و وفادار به امام، رهبری و نظام اسلامی باشد، دشمن هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254570