آیين تجليل از خبرنگاران ايثارگر مازندران برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار ،آیين تجليل از خبرنگاران ايثارگر روز چهارشنبه در دفتر مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران برگزار شد.
آیين تجليل از خبرنگاران ايثارگر مازندران برگزار شد
 
به گزارش «ايثار»، همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار، آیين تجليل از خبرنگاران ايثارگر روز چهارشنبه در دفتر مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران برگزار شد.
هدايت مظلومی در جمع خبرنگاران ايثارگر ضمن تبريك روز خبرنگار و گراميداشت ياد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، گفت: خبرنگاران صاحبان انديشه و قلم و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند. خبرنگاران ايثارگر بايد پيام رسان خون شهدا و رشادت ها، جانفشانی و از خود گذشتگی جانبازان و آزادگان در دوران هشت سال دفاع مقدس باشند و نقش آفرينی رزمندگان اسلام را در آن حماسه عظيم به تصوير در آورند و به نسل سوم و چهارم انقلاب منتقل كنند.
مظلومی با اشاره به رسالت خبرنگاران، اظهار داشت: قلم فرسايی شما بايد در قالب هنر و مطابق با علائق و سلائق مخاطبين صورت گيرد و جذابيت ايجاد كند.
مديركل بنياد مازندران تصريح كرد: شما عزيزان به عنوان بازوان توانمند سازمان و بنياد در انعكاس دغدغه های ايثارگران، زنده نگه داشتن ياد شهدا، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، معرفی شهدا، انتشار زندگی نامه، وصايای شهدا و معرفی شهدا كوشا باشيد.
مظلومی گفت: شناسايی خبرنگاران ايثارگر و استفاده از نظرات و ظرفيت های آنان در جهت پيشبرد اهداف سازمان، هم انديشی و تجليل از مجاهدت ها، هدف اصلی برگزاری اين آیين بوده است.
خبرنگاران ايثارگر نيز ضمن تشكر از نگاه رسانه ای مديركل بنياد مازندران، خواستار تشكيل انجمن خبرنگاران ايثارگر شدند.
گفتنی است حضور در منزل شهيد گرانقدر نقی تقوی جهت تسليت درگذشت فرزند شهيد در شهر ارطه قائمشهر و شركت در مراسم سومين روز درگذشت فرزند شهيد معظم موسی موسی زاده در كارمزد سوادكوه و ديدار حضوری با تعدادی از ايثارگران در محل كار، از ديگر برنامه های امروز مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بود.
انتهای پيام/
کد مطلب: 254587