داخلی صفحه گلستان خبر
 
با حکم معاون رئیس جمهور انجام شد؛
انتصاب استاندارگلستان بعنوان رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
استاندار گلستان با صدور حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت به‌عنوان «رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان گلستان» منصوب شد.
انتصاب استاندارگلستان بعنوان رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، ظهر چهارشنبه مورخ 17مردادماه 97در «جلسه شورای مشورتی» ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که با حضور «سید مناف هاشمی» استاندار گلستان، سید منصور میر مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و  حجت الاسلام احمد ابطحی دبیر شورای راهبردی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد کشور، علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد گلستان و دبیر شورای استان، محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و آموزشی و اعضای این شورا در استانداری برگزار شد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مرکز حامل حکم ابلاغ «سید محمدعلی شهیدی» معاون رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت به استاندار گلستان بود.
بر اساس این حکم «سید مناف هاشمی» استاندار گلستان به‌عنوان «رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان» منصوب شد.
در متن این حکم آمده است: با عنایت به راه‌اندازی شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت و بر اساس تأکید ریاست محترم جمهور و رئیس محترم شورای عالی، مبنی بر اجرای ماده 63 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، به‌موجب این حکم به‌عنوان «رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان گلستان» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکا به خداوند متعال و پیروی از منویات امام راحل «قدس سره» و شهیدان هشت سال دفاع مقدس، با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های استانی در جهت اجرایی نمودن جلسات شورای استانی و شهرستان‌ها در راستای تحقق سیاست‌های کلان مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» و آئین‌نامه‌های ابلاغی از سوی دبیرخانه شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت موفق و مؤید باشید.
همچنین در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید کشور جهاد را یک نوع حرکت به‌سوی کمال دانست و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید نهادینه شود و همه باید عامل این فرهنگ باشیم.
میرمرادی با اشاره به جایگاه والا و منزلت شهدا و ایثارگران افزود: توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک کار فراگیر است و با تکیه‌بر این فرهنگ می‌توانیم در رفع آسیب‌های اجتماعی گام‌های مؤثری را برداریم.
معاون توسعه بنیاد کشور ادامه داد: ترویج این فرهنگ موجب ایثار اجتماعی در جامعه شده و باید تلاش شود که فرهنگ ایثار و شهادت روزبه‌روز در جامعه گسترش پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه سامانه برخط بنیاد شهید کشور 11 خدمت را به خانواده این عزیزان ارائه می‌دهد، خاطرنشان کرد: مصادیق ایثار و شهادت را در ادارات احصا کنیم و به آن عمل نماییم.
میرمرادی در پایان شهدا و ایثارگران را الگوی مقاومت و ایثار در جامعه دانست.
در این جلسه احکام فرمانداران به‌عنوان دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط استاندار گلستان ابلاغ شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254591
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...