شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
مدیرکل بنیاد البرز با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند، گفت: امیدواریم به کمک خداوند در معرفی راه و آرمان شهدا به جامعه و علی‌الخصوص نسل جدید و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق باشیم.
شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد در نشست کارگروه کنگره شهدای استان البرز که با حضور اسماعیل زمانی دبیر کنگره و دیگر خادمان شهدا در محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد، با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند، گفت: امیدواریم به کمک خداوند در معرفی راه و آرمان شهدا به جامعه و علی‌الخصوص نسل جدید و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق باشیم.
مدیرکل بنیاد البرز انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان را یکی از ویژگی‌های مهم برگزاری کنگره دانست و گفت: از خود گذشتگی در راه خدا و دفاع از حق در بالاترین حد، ارزش‌گذاری شده است و فرهنگ ایثارگری و شهادت‌طلبی در متن اسلام از درخشش و ویژگی برجسته‌ای برخوردار است.
وی با یادآوری ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی عنوان کرد: ایثار و شهادت از مهم‌ترین ارزش‌های اسلامی است که بنیان اصلی فرهنگ کشور را شکل داده است و اهمیت این ارزش‌ها به‌گونه‌ای است که حیات اجتماعی و سیاسی در گرو احترام و انتقال آن به نسل‌های آینده است.
طاهرنژاد هدف گذاری در جهت خدمت به خانواده‌های معظم شهدا را یکی دیگر از ویژگی‌های برگزاری کنگره شهدا دانست و بیان کرد: در سایه‌ دینی که جامعه به شهدا دارند، بخشی از تکریم و تعظیم ایثارگران در احترام و تجلیل خانواده و اهل‌بیت آن‌ها تجلی می‌یابد و در این راستا هرچه انجام کاری برای خدا سخت‌تر و با نیت خالص‌تر باشد از ارزش و اعتبار بیشتری برخوردار است.
وی افزود: امنیت پایدار کشور عزیزمان مدیون خون شهدا است و پاسداری از این رسالت افتخاری بس عظیم است که نصیب ما شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254593
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...