​تأکید بر بازتاب رسانه‌ای فعالیت‌های تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹
در دیدار مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و جمعی از دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با مدیرکل و کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اهمیت بازتاب رسانه‌ای فعالیت‌های تشکل‌ها و نخبگان جامعه ایثارگری تأکید شد.
​تأکید بر بازتاب رسانه‌ای فعالیت‌های تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه 17 مردادماه به مناسبت روز خبرنگار به همراه جمعی از دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر در اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور یافتند و از خبرنگاران و کارکنان این مجموعه تقدیر کردند.
دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار، خواستار افزایش تعامل با اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و انعکاس بیشتر فعالیت‌ها و دستاوردهای تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر شدند.
علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با تأکید بر اهمیت انتشار بیشتر فعالیت‌های تشکل‌ها و نخبگان جامعه ایثارگری، از آمادگی این اداره کل برای همکاری بیشتر در این حوزه خبر داد.
در این دیدار مقرر شد بخشی از فضای پایگاه اطلاع‌رسانی «حیات» و نشریه «حیات طیبه» به بازتاب فعالیت‌ها و دستاوردهای تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر اختصاص پیدا کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254600