تجلیل از آزادگان تجلیل از صبر ، ایثار و حماسه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای خراسان شمالی تجلیل از آزادگان را تجلیل از صبر ، ایثار و حماسه خواند و گفت : ۲۶ مرداد هر سال فرصت مناسبی است برای یادآوری ایثارگری های آزادگان عزیز و لازم است تا این چهره های ماندگار صبر و مقاومت به بهترین شکل به جامعه معرفی شوند .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای خراسان شمالی ضمن گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز آزادگان به میهن اسلامی به تشریح برنامه های این روز پرداخت .
سید عابس حسینی در ابتدا آزادگان را نماد صبر و مقاومت دانست و با یادآوری قساوت رژیم بعث عراق گفت : آزادگان عزیز با تحمل سختی ها و شکنجه های فراوان دوران اسارت آبروی کشور را حفظ و مایه اعتلای نظام اسلامی شدند .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی تجلیل از آزادگان را تجلیل از صبر ، ایثار و حماسه خواند و گفت : ۲۶ مرداد هر سال فرصت مناسبی است برای یادآوری ایثارگری های آزادگان عزیز و لازم است تا این چهره های ماندگار صبر و مقاومت به بهترین شکل به جامعه معرفی شوند .
وی همچنین در تشریح مهمترین عناوین برنامه های این ایام به برگزاری همایش تجلیل از آزادگان در تمامی شهرستان های استان ، برگزاری یادواره های شهدا ، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی ، دیدار آزادگان با استاندار محترم ، برگزاری شب خاطره ، اجرای طرح سپاس با محوریت دیدار با آزادگان عزیز و همچنین انتشار ویژه نامه الکترونیکی ۲۶ مرداد اشاره کرد .
کد مطلب: 254603