فعالیت آگاهانه و به روز و دقیق خبرنگاران راه مقابله با توطئه دشمنان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی صبح امروز چهارشنبه هفدهم مردادماه همزمان با روز خبرنگار در جمع صمیمی خبرنگاران خبرگزاری شبستان با اشاره با حساسیت حوزه فرهنگی و ارزش کار خبرنگاران این حوزه گفت: در کتاب دغدغه های فرهنگی ، عنوان شده رهبر معظم انقلاب شب ها از دغدغه برخی موضوعات فرهنگی از خواب بیدار می شوند که این موضوع نشان از اهمیت این حوزه دارد.
وی با بیان اینکه عصر امروز، عصر جنگ نظامی، جنگ سرد و جنگ بمب و بمباران نیست، افزود: امروز، عصر ارتباطات و اطلاعات است و دشمن نسبت به این حوزه اشراف دارد لذا باید بیش از پیش مراقب دسیسه ها و جنگ افروزی های نرم افزاری دشمنان باشیم.
حسینی، با اشاره به اینکه امروز دشمن از ابزار رسانه بهترین بهره برداری را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی برده است، راه مقابله با این توطئه را فعالیت آگاهانه و به روز و دقیق خبرنگاران و رسانه های داخلی عنوان کرد که همواره نقش مهمی در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی داشته و دارند.
بتول شیرزادی، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران هم در این دیدار با آرزوی موفقیت و بهروزی برای خبرنگاران شبستان، اظهارامیدواری کرد همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای در حوزه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی همچون همیشه با درایت و صادقانه قلم فرسایی کنند.
احسان عباسی، عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان شمالی هم با بیان اینکه خبرنگاران، سربازان جبهه فرهنگی هستند که قلم آنان در توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور و سرزمین ایران اسلامی بسیار حائز اهمیت است، افزود: لازمه موفقیت خبرنگاران، مطالعه و به روز شدن است.

 
کد مطلب: 254606