داخلی صفحه لرستان خبر
 
نازاریان عنوان کرد:
وظیفه اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
نازاریان در دیدار اعضای بسیج هنرمندان لرستان گفت: وظیفه اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
وظیفه اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» روز گذشته 17 مردادماه سیدحسین نازاریان در دیدار با اعضای بسیج هنرمندان لرستان گفت: بحث اصلی و مهمی که امروزه در کشور مطرح است بحث ترویج فرهنگ ایثارو شهادت است که متولی اصلی آن بنیادشهید و به طبع آن سایر دستگاههای اجرایی است که این مهم جز با همکاری و مساعدت سایر نهادها و ارگانها میسر نمیگردد.
وی افزود: وظیفه اصلی بنیاد شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که برای آن شاخصه هایی تعریف شده تا نتیجه ای که به جامعه انتقال داده می شود مطلوب باشد و از تکراری بودن و بی محتوا بودن آثار جلوگیری شود.
نازاریان گفت: ما از کارهای فرهنگی استقبال می کنیم و بیشتر تأکید روی تدوین و چاپ کتب ایثار و شهادت است و سعی بنیاد بر این بوده که با اعمال سخت گیریهایی از قبیل اعمال نظر کارشناسان اهل قلم از چاپ کتب بی محتوا جلوگیری شود و کتبی را به چاپ برسانیم که مفهوم اصلی ایثار و شهادت را به جامعه انتقال دهد.
مدیرکل بنیاد در ادامه گفت: با توجه به اینکه امکانات و اعتبار محدود است ولی ما سعی می کنیم که رسالتمان را به خوبی انجام دهیم و هر آنچه را که در توانمان باشد با توجه به مجوز و اعتبار به انجام برسانیم و از هنرمندان، اصحاب رسانه، اهل قلم، کسانی که در کار تبلیغی و رسانه ای هستند دعوت می کنیم که در این راه بنیاد را کمک کنند.
انتهای پیام//
کد مطلب: 254620
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...