داخلی صفحه یزد خبر
 
در چهارمین همایش تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت;
خبرنگار میبد ما تجلیل شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
در چهارمین همایش تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت از عکاس و خبرنگار میبد ما تجلیل شد.
خبرنگار میبد ما تجلیل شد
 
به گزارش «ایثار یزد» در چهارمین همایش کشوری تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر حوزه ایثار و شهادت از عکاس و خبرنگار میبد ما تجلیل شد.
احمد کریمی عکاس میبدی پایگاه خبری میبد ما توانست در بخش عکس این همایش عنوان دوم را به خود اختصاص دهد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی در مراسم اختتامیه چهارمین «جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی» ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی گفت: فداکاری و ایثارگری همواره رمز پیروزی و سربلندی ملت ما بوده است و این فرهنگ در برهه‌های مختلف تاریخ باعث موفقیت ما شده است.
وی ادامه داد: فداکاری و ایثارگری مردم پیش از انقلاب اسلامی و همراهی آنان با امام خمینی (ره) باعث پیروزی انقلاب شد و تداوم این انقلاب تا امروز با وجود تمام کارشکنی‌ها و حملات مختلف نظامی، فرهنگی و اقتصادی دشمنان به دلیل وجود همین فرهنگ در جامعه ما بوده است.
نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: این کار وظیفه مشترکی بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و اصحاب رسانه است و تمام عزیزانی که تا امروز در این زمینه فعالیت کرده‌اند باید تلاش‌های خود را افزایش دهند و گام‌های بلندتری در این مسیر بردارند، زیرا نقش رسانه‌ها در این زمینه بسیار مهم و حساس است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به یکی از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص رسانه‌ها گفت: ایشان فرموده‌اند «امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسان‌ها را القاء می‌کنند و تعیین‌کننده هستند» که این مسئله اهمیت کار خبرنگاران را نشان می‌دهد.
کد مطلب: 254644
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...